Logo Pracuj.pl

Technik serwisant

KOTRAK S.A.O firmie

  • Katowice, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

KOTRAK S.A.

Parczewskiego 25

Katowice

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Serwis urządzeń elektronicznych i elektrycznych, m.in. urządzeń fiskalnych, wag
  • Konfiguracja urządzeń u Klienta
  • Bezpośrednia i zdalna obsługa serwisowa Klientów
  • Naprawy, przeglądy i konserwacja sprzętu
  • Szkolenia, doradztwo i udzielanie pomocy technicznej Klientom

Nasze wymagania

  • Znajomość podstawowych zagadnień z zakresu elektroniki i elektryki
  • Sumienność, rzetelność w wykonywaniu swoich obowiązków
  • Prawo jazdy kat. B
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,
  • Umiejętność działania pod presją czasu i w środowisku Klientów

Mile widziane

  • Znajomość urządzeń fiskalnych, wag, krajalnic

To oferujemy

  • zapewniamy nieprzeciętną atmosferę w zespole profesjonalistów
  • szkolenia, konferencje, warsztaty
  • możliwość realizacji własnych pomysłów
  • zajęcia z języka angielskiego
  • wyjazdy i imprezy integracyjne

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • program rekomendacji pracowników

Technik serwisant, Parczewskiego 25, Katowice