Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik – serwisant maszyn

CYPRYS sp. z o.oO firmie

CYPRYS sp. z o.o

Emila Fieldorfa Nila 5

Skawina

Twój zakres obowiązków

  • Nadzorowanie stanu technicznego parku maszynowego,

  • Wykonywanie bieżących napraw i przeglądów serwisowych,

  • Współpraca z dostawcami części zamiennych i narzędzi.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w serwisie maszyn do produkcji mebli, w szczególności maszyn CNC oraz okleiniarek;

  • techniczna wiedza związana z w/w maszynami (kompleksowa: elektryka, pneumatyka, mechanika),

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • samodzielność,

  • dobra organizacja pracy,

  • umiejętności szybkiego przyswajania nowych wiadomości,

  • Znajomość maszyn producentów takich, jak: Biesse, SCM, HOMAG, SCHELLING będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • umowę o pracę,

  • pracę w systemie dwuzmianowym.

Firma CYPRYS na rynku meblowym funkcjonuje od 1997 roku. Od dwunastu lat specjalizujemy się w seryjnej produkcji mebli systemowych do samodzielnego montażu (zestawy do pokoju dziennego oraz sypialni). Nasze meble to produkty adresowane do szerokiego grona odbiorców. Współpracujemy z czołową na polskim rynku siecią handlową oferującą meble oraz akcesoria wyposażenia wnętrz.

Przewiń do profilu firmy