Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik - Serwisant

TEXA POLAND SP. Z O.O.O firmie

TEXA POLAND SP. Z O.O.

Brzezińska 52a

Mysłowice

Twój zakres obowiązków

  • naprawa i serwisowanie stacji obsługi klimatyzacji marki TEXA

  • bieżąca współpraca z poszczególnymi działami firmy

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie techniczne

  • umiejętność obsługi komputera, MS Office

  • umiejętność pracy w zespole i radzenia sobie w stresujących sytuacjach

  • komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów

  • chęć zdobywania nowej wiedzy i poszerzania umiejętności

Mile widziane

  • znajomość branży motoryzacyjnej/warsztatowej

To oferujemy

  • zatrudnienie w firmie będącej liderem w branży motoryzacyjnej

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • karty Lunch’owe

  • karty Fitness

TEXA, lider na rynku urządzeń diagnostycznych oraz stacji obsługi klimatyzacji poszukuje kandydatów na stanowisko Technik - Serwisant.

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowanych prosimy o składanie aplikacji w tytule wpisując Technik-Serwisant za pomocą przycisku Aplikuj.