Ta oferta pracy jest nieaktualna od 110 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technik - Serwisant

  • Nowy Dwór Mazowiecki, Czosnów (pow. nowodworski), mazowieckie
  • Pracownik fizyczny
  • 23.05.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Beninca Polonia Sp. z o.o.

filia włoskiego producenta automatyki do bram.

Dynamicznie rozwijająca się firma na polskim rynku, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki (okolice), Czosnów (pow. nowodworski)
Region: mazowieckie
Opis stanowiska:
  • orzeczenia serwisowe
  • obsługa (doradztwo) klienta z zakresu montażu i instalacji produktów
  • wykonywanie napraw mechanicznych i elektronicznych
  • przygotowywanie ofert techniczno-handlowych
Wymagania:
  • wykształcenie minimum średnie techniczne (elektrotechnika, elektronika , mechanika )
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • zaangażowanie i motywacja do pracy
  • dobra organizacja pracy
  • swoboda wypowiedzi w tematach technicznych
  • dobra znajomość pakiety MS Office
Oferujemy:
  • możliwość rozwijania tematyki o znaczącym potencjale rynkowym, co potwierdzają bieżące wyniki
  • stałe zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • szczegółowe szkolenie produktowe
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • niezbędne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się