Oferta pracy

Technik - Serwisant

Beninca Polonia Sp. z o.o.O firmie

  • Nowy Dwór Mazowiecki, Czosnów (pow. nowodworski)

    mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 4 lata temu
  • Pracownik fizyczny

filia włoskiego producenta automatyki do bram.

Dynamicznie rozwijająca się firma na polskim rynku, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:
  • orzeczenia serwisowe
  • obsługa (doradztwo) klienta z zakresu montażu i instalacji produktów
  • wykonywanie napraw mechanicznych i elektronicznych
  • przygotowywanie ofert techniczno-handlowych
Wymagania:
  • wykształcenie minimum średnie techniczne (elektrotechnika, elektronika , mechanika )
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • zaangażowanie i motywacja do pracy
  • dobra organizacja pracy
  • swoboda wypowiedzi w tematach technicznych
  • dobra znajomość pakiety MS Office
Oferujemy:
  • możliwość rozwijania tematyki o znaczącym potencjale rynkowym, co potwierdzają bieżące wyniki
  • stałe zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • szczegółowe szkolenie produktowe
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • niezbędne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy