Oferta pracy

Technik Serwisant

NEU-JKF Sp. z o.o.O firmie

  • Olsztyn, warmińsko-mazurskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

NEU-JKF istnieje w Polsce od 1997 roku i specjalizuje się w dostarczaniu kompletnych instalacji odpylania i transportu pneumatycznego w różnych gałęziach przemysłu, takich jak: przemysł drzewny, metalowy, młynarski i papierniczy.

Siedziba główna NEU-JKF znajduje się w Wolsztynie, miejscowości położonej ok. 70 km od Poznania, natomiast w 2012 roku otwarte zostało biuro handlowe w Olsztynie.

Opis stanowiska:

  • Serwisowanie urządzeń elektrycznych do 1 kV
  • Pomoc przy pracach mechanicznych w czasie serwisów
  • Drobne naprawy mechaniczne i elektryczne oraz montaże
  • Przegląd urządzeń wchodzących w skład instalacji przemysłowych z zakresu odpylania

Wymagania:

  • Preferowane doświadczenie na stanowisku serwisanta, w dziale utrzymania ruchu itp.
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Komunikatywność i umiejętność współpracy w dwuosobowej grupie serwisowej
  • Umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów
  • Pracowitość i zaangażowanie
  • Mile widziana podstawowa znajomość automatyki
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane uprawnienia elektryczne do 1 kV

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w dynamicznej, międzynarodowej firmie
  • Możliwość ciągłego rozwoju
  • Bardzo dobre warunki pracy
  • Stabilną pracę w młodym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy