Logo Pracuj.pl

Technik – Serwisant

PROTE Technologie dla Środowiska Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

PROTE Technologie dla Środowiska Sp. z o.o.

Firlika 26

Poznań

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • montaż instalacji wodnych monitorujących jakość wody
  • instalacja i konfiguracja nowych urządzeń u klientów
  • serwisowanie i wykonywanie przeglądów technicznych
  • prowadzenie serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego
  • wykonywanie instalacji dozujących / filtracyjnych

Nasze wymagania

  • dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych (1-3 dni w tygodniu) związanych z uruchomieniem i serwisem urządzeń
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • zdolności techniczne
  • sumienność i zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • dobra organizacja pracy

Mile widziane

  • wykształcenie średnie/techniczne
  • doświadczenie w branży wod-kan
  • uprawnienia elektryczne SEP do 1kV

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • wdrożenie oraz przeszkolenie
  • nowoczesne i przyjazne środowisko pracy z nastawieniem na współpracę i rozwój
  • ubezpieczenie grupowe

PROTE Technologie dla Środowiska Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu od 25 lat działa na rzecz ochrony środowiska naturalnego. Spółka specjalizuje się w świadczeniu kompleksowych usług w zakresie badań i ochrony wód oraz rekultywacji środowiska gruntowo-wodnego na terenie całego kraju. Dysponuje własnym zapleczem technicznym i sprzętowym, a także doświadczoną i wykwalifikowaną kadrą.

Technik – Serwisant, Firlika 26, Poznań