Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik - Serwisant

CORONA Serwis Sp. z o.o. S.k.O firmie

  • śląskie

    śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • montaż, uruchomienia i serwis urządzeń z zakresu zabezpieczeń przed skutkami wybuchu w zakładach produkcyjnych będącymi klientami firmy

  • realizacja zadań serwisowych

  • naprawy mechaniczne, kalibracje urządzeń, dozór sprzętu zamontowanego

  • prace przy instalacjach niskiego napięcia, rozkładanie i obrabianie kabli, pomiary, diagnozowanie usterek

  • uruchomienia i serwis pozostałych urządzeń z oferty przedsiębiorstwa

Nasze wymagania

  • umiejętność pracy w zespole

  • gotowość do odbywania wyjazdów służbowych

  • prawo jazdy kat. B

  • znajomość obsługi komputera

Mile widziane

  • posiadanie ważnych uprawnień energetycznych

  • podstawowa wiedza z zakresu elektryki/automatyki

  • znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • ciekawą pracę pełną wyzwań

  • praca w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • przyjazną atmosferę pracy

  • pakiet szkoleń wdrożeniowych

  • Benefity

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • firmowa biblioteka

  • parking dla pracowników

  • świętowanie urodzin

  • możliwość uzyskania uprawnień

CORONA Serwis Sp. z o.o. S.k.

Dołącz do Nas!

Firma CORONA Serwis wiodący dostawca zabezpieczeń przed wybuchem i wzrostem ciśnienia w przemyśle, w związku z intensywnym rozwojem poszukuje osób na stanowisko Technik-Serwisant.

Więcej o nas znajdziesz na www.corona1.eu

Przewiń do profilu firmy