Logo Pracuj.pl

Technik - Serwisant

CORONA Serwis Sp. z o.o. S.k.O firmie

  • śląskie
    śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • montaż, uruchomienia i serwis urządzeń z zakresu zabezpieczeń przed skutkami wybuchu w zakładach produkcyjnych będącymi klientami firmy
  • naprawy mechaniczne, kalibracje urządzeń, dozór sprzętu zamontowanego
  • prace przy instalacjach niskiego napięcia, rozkładanie i obrabianie kabli, pomiary, diagnozowanie usterek
  • uruchomienia i serwis pozostałych urządzeń z oferty przedsiębiorstwa
  • realizacja zadań serwisowych

Nasze wymagania

  • umiejętność pracy w zespole
  • gotowość do odbywania wyjazdów służbowych
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość obsługi komputera
  • zdolności manualne
  • podstawowa wiedza z zakresu elektryki/automatyki

Mile widziane

  • posiadanie ważnych uprawnień energetycznych ( mile widziane)
  • znajomość języka angielskiego ( mile widziana)

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • praca w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • ciekawą pracę pełną wyzwań
  • przyjazną atmosferę pracy
  • pakiet szkoleń wdrożeniowych

Benefity

  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • firmowa biblioteka
  • parking dla pracowników
  • świętowanie urodzin
  • możliwość uzyskania uprawnień

CORONA Serwis Sp. z o.o. S.k.

CORONA Serwis poszerza swoje szeregi.

Jesteśmy wiodącym dostawcą zabezpieczeń przed wybuchem i wzrostem ciśnienia w przemyśle.

Dążymy do nieustannego rozwoju. Wierzymy, że zapewnić go może zgrany i wykwalifikowany zespół. Poszukujemy osoby na stanowisko Technik- Serwisant.

Więcej o nas znajdziesz na www.corona1.eu

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.

Technik - Serwisant, śląskie