Oferta pracy

Technik - Serwisant sprzętu IT

Tech-Soft Sp. z o.o.O firmie

4 000‐5 500 zł / mies. (zal. od umowy)
  • Spedycyjna 22
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Specjalista

Tech-Soft Sp. z o.o.

Spedycyjna 22

Warszawa

Firma z ponad dwudziestoletnim stażem na rynku IT. Częścią działalności jest sprzedaż hurtowa i detaliczna poleasingowego sprzętu komputerowego. Jesteśmy też właścicielem znanej marki akcesoriów do laptopów. Działamy na polskim rynku e-commerce od 15-tu lat.

Praca dla osoby, która dobrze czuje się w otoczeniu sprzętu komputerowego, dla informatyka z zamiłowania, lubiącego powiększać swoją wiedzę i nie żyjącego tylko nowinkami technicznymi, pasja wymagana :)

Praca w kilkuosobowym zespole odpowiedzialnym za przygotowanie sprzętu IT do sprzedaży (głównie PC, monitory, laptopy, ale też inne, sieciowe, serwerowe, itp).

Główne obowiązki to:

  • sprawdzenie sprzętu, kompletacja, drobne naprawy, czyszczenie
  • przygotowanie, instalowanie oprogramowania
  • utrzymanie porządku, na bieżąco zarządzanie miejscem magazynowym

Praca w Warszawie, na Białołęce/Tarchominie, pon.-pt. w godzinach 9-17, ew. 8-16 - do uzgodnienia.

Wymagania, które kandydat musi spełniać:

  • bardzo dobra znajomość techniczna sprzętu komputerowego, w szerokim tego słowa znaczeniu, z naciskiem na starsze modele,
  • umiejętność samodzielnej diagnozy usterek i naprawę,
  • znajomość zasad działania sprzętu IT i występujących standardów
  • komunikatywność,
  • samoorganizacja miejsca pracy,
  • zaangażowanie, umiejętności samoorganizacji, ustalania priorytetów,
  • odpowiedzialność,
  • umiejętność zarządzania czasem, określania opłacalności nakładu pracy na rozwiązanie problemu

Dodatkowe atuty:

  • umiejętność samodzielnego zwiększania swoich kwalifikacji,
  • język angielski,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • lutowanie, SEP

Oferujemy:

Praca u nas na pewno nie jest monotonna. Choć wiele operacji jest powtarzalnych, to na pewno nie jest jak w fabryce, gdzie cały dzień robi się jedną, tą samą rzecz. Szeroki i zmienny asortyment sprzętu pozwala na powiększanie swojej wiedzy i ciągłe poznawanie ciekawych rozwiązań.

Podany zakres wynagrodzenia jest szeroki, gdyż uzależniony od wielu czynników, jak doświadczenie, czy wyniki po okresie próbnym.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy