Oferta pracy

Technik Serwisant Systemy Przeciwkradzieżowe, CCTV, SSWiN

JK SYSTEM Abramowicz Czerniak Sp. J.O firmie

JK SYSTEM Abramowicz Czerniak Sp. J.

Dobrzeń 26

Dobrzeń (pow. oleśnicki)

z siedzibą w Dobrzeniu koło Oleśnicy
poszukuje kandydatów do działu serwisowo-technicznego.
Zajmujemy się systemami przeciwkradzieżowymi - sprzedażą, montażem, serwisem,
doradztwem technicznym oraz dostawą akcesoriów.
Zasięg naszych działań obejmuje całą Polskę.
Technik Serwisant
Systemy Przeciwkradzieżowe, CCTV, SSWiN

Opis stanowiska, obowiązki:

  • wykonywanie prac serwisowo-technicznych, przeglądów, montaży i napraw u Klientów na terenie całego kraju oraz prowadzenie dokumentacji serwisowej.

Oczekujemy:

  • umiejętności analitycznego myślenia, obsługi komputera (MS Office) i prawa jazdy kat. B,
  • umiejętności samodzielnego organizowania pracy, planowania oraz ustalania priorytetów służbowych,
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku serwisanta urządzeń elektrycznych i instalacji tele-technicznych, niskie prądy, CCTV, SSWiN.

Zapewniamy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • szkolenia branżowe i przygotowanie do pracy oraz wsparcie i pomoc doświadczonych pracowników serwisu,
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności oraz zaangażowania,
  • możliwości zdobycia szerokiej wiedzy w zakresie systemów przeciwkradzieżowych,
  • sprzęt dostosowany do stanowiska pracy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez JK SYSTEM Abramowicz Czerniak Sp.J. z siedzibą w Dobrzeniu 26, 56-410 Dobroszyce, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy