Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technik Serwisant - Systemy Przeciwkradzieżowe

  • Dobroszyce (pow. oleśnicki), Oleśnica, Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-10-15

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    JK SYSTEM z siedzibą w Dobrzeniu koło Oleśnicy poszukuje kandydatów do działu serwisowo-technicznego. Zajmujemy się systemami przeciwkradzieżowymi - sprzedażą, montażami, serwisem, doradztwem technicznym oraz dostawą akcesoriów. Zasięg naszych działań obejmuje całą Polskę.

    Miejsce pracy: Wrocław (okolice), Oleśnica (okolice), Dobroszyce (pow. oleśnicki)

    Opis stanowiska, obowiązki:

    • wykonywanie prac serwisowych na miejscu u klienta na terenie całego kraju
    • przeglądy techniczne oraz montaże systemów przeciwkradzieżowych
    • naprawy, wymiany podzespołów i sprawdzanie poprawności działania systemów
    • prowadzenie dokumentacji serwisowej

    Oczekujemy:

    • wykształcenia technicznego (preferowane elektryczne lub elektroniczne)
    • umiejętności analitycznego myślenia
    • prawa jazdy kat. B
    • umiejętność obsługi komputera (MS Office),
    • umiejętność samodzielnego organizowania pracy, planowania oraz ustalania priorytetów służbowych
    • mile widziane doświadczenia w pracy na stanowisku serwisanta urządzeń elektrycznych, umiejętności wykonywania podstawowych pomiarów elektrycznych i posiadanie uprawnień SEP

    Zapewniamy:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • szkolenia branżowe i przygotowanie do pracy
    • wsparcie i pomoc doświadczonych pracowników serwisu
    • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności oraz zaangażowania
    • możliwości zdobycia szerokiej wiedzy w zakresie systemów przeciwkradzieżowych
    • sprzęt dostosowany do stanowiska pracy
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.