Technik - Serwisant urządzeń spawalniczych w branży Automotive

Master HR

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta - firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, zajmującej się ponad 20 lat, dystrybucją i serwisem urządzeń w branży spawalnictwa przemysłowego, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Technik/ Serwisant urządzeń spawalniczych w branży Automotive

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa techniczna maszyn u największych kontrahentów handlowych - firmy produkcyjne w branży Automotive,

  • Zapewnienie wsparcia technicznego działów technicznych tychże firm w zakresie fachowej wiedzy na temat urządzeń spawalniczych,

  • Naprawa, diagnostyka i uruchamianie urządzeń oraz asystowanie przy produkcji,

  • Przeprowadzanie szkoleń dotyczących obsługi maszyny,

  • Współpraca z działem handlowym.

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie min. średnie, kierunkowe: automatyka, elektronika, mechatronika lub pokrewne techniczne,

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie jako warunek konieczny (szkolenia, komunikacja z klientem),

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Doświadczenie na pokrewnym stanowisku mile widziane,

  • Uprawnienia elektryczne do 1 kW – mile widziane,

  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem,

  • Poza tym pasja, dociekliwość, chęć rozwoju i nauki,

  • Rzetelność i precyzja w pracy,

  • Koncentracja na kliencie, komunikatywność, łatwość nawiązania porozumienia przez telefon,

  • Gotowość do budowania swojego doświadczenia stopniowo, dyspozycyjność.

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, intencję długofalowej współpracy,

  • Pakiet szkoleń produktowych, prowadzonych bezpośrednio przez zagranicznych producentów oraz cykliczne uzupełnianie wiedzy o nowinkach i innowacjach w zakresie rozwiązań technicznych,

  • Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych – inne szkolenia w razie potrzeb,

  • Opieka medyczna oraz niezbędne narzędzia pracy: samochód do celów służbowych, komputer, laptop,

  • Imprezy integracyjne i bogate zaplecze socjalne,

  • Zapewniamy wszelkie narzędzia niezbędne do pracy,

  • Pracę w firmie z ponad 20 letnią historią na rynku specjalistycznych maszyn dla produkcji.

Master HR

MasterHR to wieloletnia wiedza naszego Zespołu Doradców w zakresie rozwoju personalnego i rekrutacji. Naszą misją jest wspieranie i pomoc w budowaniu oraz rozwijaniu firm poprzez dobór najlepszych pracowników o określonych kompetencjach i predyspozycjach zawodowych. Nr Certyfikatu 16707 w Rejestrze Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia uprawniający do świadczenia usług: Pośrednictwa Pracy, Doradztwa Personalnego lub Poradnictwa Zawodowego.

Przewiń do profilu firmy