Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik - Serwisant

R&D Tech Sp. z o.o.

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • praca na terenie całej Polski

  • instalacja maszyn u klienta

  • przeprowadzanie szkoleń operatorów maszyn

  • analiza przyczyn awarii, naprawy, przeglądy i remonty maszyn

  • diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie o profilu technicznym

  • znajomość zagadnień z zakresu automatyki, pneumatyki, mechaniki

  • umiejętność czytania schematów elektrycznych i pneumatycznych

  • chęć rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji

  • prawo jazdy kat. B i gotowość do częstych wyjazdów

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy w serwisie maszyn CNC

  • doświadczenie w branży produkcji stolarki aluminiowej i/lub PCV

  • doświadczenie w obsłudze programów CAD/CAM

To oferujemy

  • ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wkładu pracy

  • szkolenia u producentów maszyn we Włoszech i Niemczech

  • pracę w przyjaznej atmosferze i dynamicznym zespole

  • niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, komputer, telefon