Oferta pracy

Technik-Serwisant

FAAC Polska Sp. z o.o.O firmie

5 000‐6 000 zł brutto / mies.

FAAC Polska Sp. z o.o.

Kopijników 12

Warszawa

Grupa FAAC jest międzynarodową firmą z siedzibą w Bolonii. Powstała w 1965 i zajmuje się projektowaniem, produkcją i sprzedażą produktów automatyki wjazdowej, drzwi automatycznych, szlabanów, słupków hydraulicznych, napędów do rolet okiennych oraz systemów kontroli dostępu i systemów parkingowych. W skład grupy wchodzi kilkanaście marek. Wszystkie produkty Grupy produkowane są w kilku własnych zakładach w Europie. W Polsce, Grupa reprezentowana jest przez polski oddział - firmę FAAC Polska.

Ze względu na rozwój Działu Technicznego, FAAC Polska poszukuje wyjątkowej osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • realizowanie zadań nałożonych na Dział Techniczny (instalacje, konserwacje i naprawy urządzeń produkcji FAAC),
  • raportowanie działalności instalacyjnej i serwisowej,
  • doradztwo w zakresie oferowanych produktów i rozwiązań,
  • realizacja pomocy technicznej skierowanej do Klientów oraz Kontrahentów firmy,
  • budowanie pozytywnego wizerunku pracodawcy, w tym reprezentowanie firmy na konferencjach i imprezach branżowych.

Szukamy kandydata spełniającego poniższe kryteria:

  • minimum średniego wykształcenia technicznego (o kierunku elektryka, elektronika, automatyka, mechatronika, etc.),
  • minimum 5 letniego doświadczenia w wykonywaniu instalacji i konserwacji urządzeń elektromechanicznych oraz elektronicznych w terenie (automatyka wjazdowa, szlabany, drzwi automatyczne, systemy kontroli dostępu, itp.),
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych i elektronicznych,
  • umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej,
  • rozumienie i szybkie przyswajanie zagadnień technicznych,
  • komunikatywność,
  • gotowość do odbywania częstych wyjazdów służbowych,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office,
  • czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • pracę w firmie o wiodącej i stabilnej pozycji na rynku, w młodym, dynamicznym zespole,
  • stałe zatrudnienie (po okresie próbnym – umowa o pracę na czas nieokreślony),
  • atrakcyjne wynagrodzenie (pensja + premia zależna od wyników),
  • możliwości rozwoju wraz z uzyskiwanymi wynikami,
  • pakiet świadczeń pracowniczych,
  • dostęp do nowoczesnych technologii,
  • szkolenia produktowo-techniczne,
  • narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon etc.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV do dnia 15.10.2020. za pomocą Aplikuj lub FAAC Polska Sp. z o. o. ul. Kopijników 12, 03-274 Warszawa.

Prosimy, o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzane moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883)”.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy