Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik Serwisant

Blasc Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja zadań serwisowych zgłaszanych przez klientów zewnętrznych i wewnętrznych (monitorowanie, diagnozowanie, naprawianie, instalacja, konfiguracja sprzętu komputerowego)

  • Wsparcie techniczne i pomoc użytkownikom z zakresu obsługi urządzeń komputerowych

  • Wdrażanie nowych rozwiązań informatycznych

  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie, mile widziane wykształcenie informatyczne i/lub doświadczenie w branży

  • doświadczenie w pracy przy realizacji napraw sprzętu komputerowego

  • dyspozycyjność

  • znajomość systemów operacyjnych MS Microsoft, Linux

  • wysoka kultura osobista

  • umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy

  • umiejętność pracy zespołowej, łatwość nawiązywania kontaktów

  • umiejętność bardzo dobrej komunikacji z klientem zewnętrznym i wewnętrznym

  • chęć zdobywania i pogłębiania wiedzy

  • samodzielność, dokładność, odpowiedzialność i konsekwencja w działaniu

  • prawo jazy kategoria B (aktywnie od co najmniej 5 lat)

  • gotowość do wyjazdów służbowych

To oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku współpracującej z największymi producentami w branży IT

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego

  • Pracę w młodym dynamicznym zespole

  • Kontakt z nowymi technologiami

  • Możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w branży IT

  • Wdrożenie do samodzielnej pracy

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Przyjazną niekorporacyjną atmosferę w zespół

Blasc Sp. z o.o.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą działającą w branży usług IT od ponad 15 lat. We współpracy z producentami sprzętu realizujemy usługi na terenie całego kraju. Naszymi klientami są zarówno klienci indywidualni jak i międzynarodowe korporacje. Obecnie poszukujemy do pracy na samodzielne stanowisko Technik-Serwisant ambitnej osoby chcącej zdobyć doświadczenie w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Przewiń do profilu firmy