Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik Serwisant

ARAM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + nadgodziny

1C

Wielgolas Brzeziński (pow. miński)

Twój zakres obowiązków

  • Zakres obowiązków zgodny z powierzonym stanowiskiem

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość zagadnień z dziedziny elektryki i elektroniki

  • Doświadczenie w pracy z lutownicą oraz w instalacji okablowania czy urządzeń elektronicznych

  • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy

  • Rzetelność i zaangażowanie w wykonywaniu obowiązków

Mile widziane

  • Uprawnienia SEP

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub własna działalność (kontrakt 2 lata +)

  • Wynagrodzenie: podstawa + nadgodziny

  • Szkolenia specjalistyczne

  • Podnoszenie kwalifikacji i możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie

Poszukujemy osoby do naszego zespołu na stanowisko Technik Serwisant.

Aram zajmuje się projektowaniem scenografii multimedialnych, a także dostarczaniem rozwiązań oświetleniowych. Pracujemy praktycznie na całym świecie, realizując produkcję zarówno w branży e-sportowej, muzycznej jak i sztandarowych produkcjach TV.

Przewiń do profilu firmy