Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technik Serwisant

  • Wielkopolskie, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 08.11.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Czas na zmiany?
    Wielkopolskie 31121/001

    W związku z rozwojem działu Serwisu poszukujemy kandydatów z doświadczeniem na stanowiskach inżynier automatyk, technik utrzymania ruchu, inżynier utrzymania ruchu lub technik serwisu. Nowy pracownik będzie odpowiedzialny za uruchomienia oraz serwis linii produkcyjnych w fabrykach rozlokowanych w całej Europie. Technik Serwisant będzie członkiem zespołu międzynarodowego.

    Informacje o kliencie

    Naszym klientem jest międzynarodowa organizacja, światowy lider i dostawca zintegrowanych rozwiązań technologicznych w dziedzinie obróbki drewna, który posiada zakład produkcyjny w Polsce Zachodniej. Firma należy do międzynarodowego koncernu, który rokrocznie zwiększa swoje udziały na rynku Polskim. Klient pracuje w oparciu o najnowsze technologie, inżynierię oraz innowacyjne rozwiązania. Organizacja na rynku światowym funkcjonuje ponad 50 lat i zatrudnia blisko 6500 pracowników.

    Opis stanowiska

    • Przegląd, konserwacja i testowanie maszyn i urządzeń
    • Instalacja, montaż i uruchomienie maszyn do obróbki drewna u Klienta
    • Pomoc, wsparcie i doradztwo techniczne, prowadzenie szkoleń u Klienta
    • Diagnoza, naprawa maszyn, usuwanie usterek
    • Prowadzenie dokumentacji technicznej

    Profil kandydata

    • Wyższe wykształcenie techniczne - preferowane kierunki: Automatyka, Elektrotechnika, Mechanika i Budowa Maszyn
    • Zaangażowanie oraz gotowość do bardzo częstych wyjazdów służbowych na terenie całej Polski i Europy;
    • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego;
    • Mile widziane doświadczenie w branży maszyn do obróbki drewna;
    • Praktyczna znajomość budowy maszyn stosowanych w przemyśle drzewnym;
    • Inicjatywa, samodzielność, dokładność, odpowiedzialność i terminowość;
    • Prawo jazdy kat.B

    Oferujemy

    • Duże możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie produkcyjnej dostarczającej produkty klasy premium
    • Ponad rynkowe wynagrodzenie oraz pakiet benefitów dodatkowych
    • Udział w międzynarodowych projektach realizowanych w zakładach produkcyjnych w Polsce i za granicą
    • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne organizowane przez doświadczoną kadrę menadżerską
    • Samochód służbowy
    [email protected]

    Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

    Aplikuję

    Dlaczego Michael Page?

    Kandydat w centrum uwagi  Doradztwo i pełne wsparcie  Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców

    Kandydat w centrum uwagi

    Doradztwo i pełne wsparcie

    Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców