Oferta pracy

Technik Serwisant

WAGNER-SERVICE sp. z o.o. sp. k.O firmie

  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Przeglądy, naprawa oraz konserwacja urządzeń lakierniczych w serwisie firmowym oraz u klientów

  • Diagnostyka usterek na podstawie weryfikacji urządzenia lub telefonicznego zgłoszenia klienta

  • Doradztwo techniczne w zakresie doboru technologii i bieżącej obsługi urządzeń

  • Szkolenie pracowników lakierni i dozoru w zakresie uruchomienia, eksploatacji i konserwacji urządzeń oraz innych skierowanych do potrzeb klienta

  • Kontrola i inwentaryzacja powierzonego magazynu pod kątem ilościowym i jakościowym

  • Terminowe i rzetelne raportowanie wyników pracy do przełożonego w formie ewidencji czasu pracy oraz dokumentacji serwisowej

  • Współpraca z innymi działami oraz centralą

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie (preferowane techniczne)

  • Doświadczenie zawodowe na analogicznym stanowisku technicznym

  • Umiejętności techniczne (praktyczna wiedza z zakresu mechaniki, pneumatyki, rysunek techniczny)

  • Umiejętności organizacji pracy własnej

  • Umiejętności budowania i utrzymywania relacji z klientami (w tym pracy z trudnym klientem)

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Proaktywność (nastawienie na zapobieganie i rozwiązywanie problemów)

  • Znajomość języka angielskiego (komunikatywny) -mile widziana

  • Dyspozycyjność do delegacji służbowych

  • Znajomość obsługi komputera

To oferujemy

  • Swobodę w działaniu i partnerską atmosferę pracy

  • Możliwość pracy z nowoczesną technologią

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Budżet szkoleniowy

  • Dofinansowanie do pakietu Multisport

  • Korzystne warunki ubezpieczenia grupowego

  • Samochód służbowy

  • Rozwój zawodowy w wyspecjalizowanej gałęzi przemysłu

  • Profesjonalnie wyposażone stanowisko pracy

WAGNER-SERVICE sp. z o.o. sp. k.

Jesteśmy wiodącym na rynku dostawcą wysokorozwiniętych technologicznie maszyn i urządzeń do nanoszenia powłok lakierniczych farbami ciekłymi i proszkowymi.

Przewiń do profilu firmy