Oferta pracy

Technik Serwisowy

AmRest Sp. z o.o.

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie pierwszej linii kontaktu dla pracowników kawiarni w sytuacjach awaryjnych.

  • Przeprowadzanie regularnych przeglądów sprzętów, podejmowanie działań prewencyjnych eliminujących awaryjność.

  • Przeprowadzanie szkoleń dla pracowników kawiarni w podległym regionie.

  • Poszerzenie swojej wiedzy w zakresie napraw i utrzymywania sprzętów będących na wyposażeniu kawiarni.

  • Podejmowanie prostych działań konserwatorskich.

  • Gotowość do pracy na większym obszarze – obejmującym Łódź, Katowice,

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie techniczne (mechanika, elektronika, elektryka, budownictwo lub energetyka).

  • Gotowość do nauki, łatwość w zrozumieniu zagadnień technicznych.

  • Elastyczność i umiejętność pracy w szybko zmieniającym się, dynamicznym środowisku.

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Dobra znajomość języka angielskiego (B1) oraz MS Excel.

To oferujemy

  • Samochód służbowy z wyposażeniem technicznym niezbędnym do wykonywania pracy.

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w globalnej organizacji.

  • Zawodowy i personalny rozwój, który zapewniają wartościowe wyzwania i kultura dzielenia się wiedzą.

  • Zero nudy i dynamiczne środowisko oraz niepowtarzalną atmosferę, którą tworzy nasz Zespół.

  • Spersonalizowany pakiet benefitów oraz premie roczne.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • inicjatywy dobroczynne