Oferta pracy

Technik Serwisowy

TOYOTA Material Handling Polska Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o. w związku z realizacją dla nowego Klienta poszukuje osób na stanowisko:
praca mobilna

Lokalizacja: Gdynia i okolice

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Praca mobilna
  • Wykonywanie napraw oraz przeglądy techniczne wózków widłowych
  • Analiza usterek i rozwiązywanie problemów technicznych
  • Tworzenie raportów i dokumentacji z wykonywanych czynności

OCZEKIWANIA:

  • Uprawnienia konserwacyjne UDT na wózki widłowe (możliwość uzupełnienia w trakcie zatrudnienia)
  • Uprawnienia operatorskie na wózki widłowe (możliwość uzupełnienia w trakcie zatrudnienia)
  • Uprawnienia SEP
  • Znajomość wózków widłowych różnych marek

MILE WIDZIANE:

  • Wykształcenie średnie lub zawodowe techniczne
  • Podstawowa wiedza i praktyka z zakresu mechaniki, hydrauliki i elektrotechniki
  • Doświadczenie zawodowe w zakresie napraw i konserwacji wózków widłowych / samochodów / maszyn budowlanych / maszyn rolniczych / innych urządzeń mechanicznych lub pojazdów
  • Zdolności organizacyjne, komunikatywność, dyspozycyjność, samodzielność, odpowiedzialność
  • Prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa i premia)
  • Umowę o pracę
  • Narzędzia pracy: samochód, telefon, tablet
  • Profesjonalny cykl szkoleń
  • Ubezpieczenie na życie
  • Prywatną opiekę medyczną i stomatologiczną
  • Kartę MultiSport dla ceniących aktywność fizyczną
  • Dofinansowanie do urlopu i/lub szkoleń
  • Ścieżkę rozwoju zawodowego

Administratorem danych jest TOYOTA Material Handling Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Jaktorowie 96-313, Potockiego 1A. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Jesteśmy firmą równych szans. Zatrudniamy osoby niepełnosprawne.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy