Oferta pracy

Technik serwisowy mobilny

"WDX" S.A.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • przeglądy wózków widłowych UDT

  • naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne wózków widłowych

  • przygotowywanie wózków nowych i używanych do sprzedaży

  • wypełnianie niezbędnej dokumentacji (Karty Pracy)

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne

  • dodatkowym atutem będzie praktyka w serwisie samochodowym lub umiejętność naprawy maszyn

  • prawo jazdy kat. B

  • znajomość obsługi komputera

To oferujemy

  • umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • program wdrożenia zapewniający szybką adaptację w miejscu pracy

  • możliwość rozwoju (profesjonalne szkolenia tematyczne)

  • pakiet socjalny (pakiet medyczny, dofinansowanie wypoczynku, bony świąteczne)

  • narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy)

  • pracę w przyjaznym i profesjonalnym zespole

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

"WDX" S.A.

WDX S.A., spółka produkująca systemy regałowe, automatykę oraz przenośniki magazynowe, wyłączny dystrybutor wózków magazynowych CROWN w Polsce, autoryzowany dystrybutor wózków widłowych DOOSAN oraz wózków wielokierunkowych COMBILIFT.

Przewiń do profilu firmy