Ta oferta pracy jest nieaktualna od 26 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technik serwisowy

  • Wieruchów (pow. warszawski zachodni), Warszawa, Ożarów Mazowiecki, mazowieckie
  • Specjalista
  • 22.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Lindab to międzynarodowa grupa, która opracowuje, wytwarza, wprowadza na rynek i dystrybuuje produkty oraz rozwiązania systemowe dla budownictwa i wentylacji. Nasze produkty cechuje wysoka jakość, łatwość montażu, wydajność energetyczna, troska o środowisko. Firma działa w trzech obszarach branży budowlanej: wentylacja i klimatyzacja, profile budowlane (systemy dachowe i elewacyjne) oraz hale o konstrukcji stalowej. Siedziba główna zlokalizowana jest w Wieruchowie (gmina Ożarów Mazowiecki).

    Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Wieruchów k/Warszawy

    Opis stanowiska:

    • Weryfikowanie zgłoszeń serwisowych dotyczących klimatyzatorów i central wentylacyjnych,
    • Wydawanie części zamiennych do urządzeń,
    • Nadzór stanu magazynowego części zamiennych,
    • Sprawdzanie stanu technicznego urządzeń (serwis),
    • Wsparcie techniczne działu handlowego.

    Oczekiwania:

    • Umiejętność czytania schematów elektrycznych,
    • Znajomość zasad działania automatyki sterującej,
    • Znajomość pracy w programie magazynowym,
    • Dobra organizacja pracy – utrzymanie porządku w podległym magazynie części zamiennych,
    • Uprawnienia SEP do 1kV,
    • Zdolność rozwiązywania problemów technicznych,
    • Mile widziane doświadczenie w zakresie instalacji elektrycznych i klimatyzacji.
    Oferujemy:
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat
    • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku (brak sezonowości)
    • dodatkowe benefity (opieka medyczna, karta MultiSport, grupowe ubezpieczenie na życie)
    • program „poleć pracę”
    • nagroda za staż pracy
    • świeże owoce, herbata, dostęp do dystrybutora z wodą gazowaną i niegazowaną
    • atrakcyjne warunki pracy, rozbudowane zaplecze socjalne
    • wysokie standardy BHP
    • możliwość dojazdu komunikacją podmiejską (linie 743, L-7)
    • praca stacjonarna
      w siedzibie firmy

    Zainteresowanych Kandydatów prosimy o nadesłanie aktualnego CV klikając w przycisk Aplikuj.

    Informujemy, że firma skontaktuje się tylko z wybranymi Kandydatami.