Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik serwisu - Automatyk F/M

SECO/WARWICKO firmie

  • Sobieskiego 8, Świebodzin
    Świebodzin, lubuskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

SECO/WARWICK

Sobieskiego 8

Świebodzin

Twój zakres obowiązków

  • Będziesz kreował i wdrażał optymalne rozwiązania systemów sterowania.

  • Wspierał zdalnie, komputerowo tematy na rynkach całego świata.

  • Zajmiesz się zmianami w PLC i SCADA oraz diagnostyką urządzenia.

  • Współpraca z klientem, wyjazdy na uruchomienia to obszar, który pozwoli dotknąć Ci prawdziwych wyzwań tej branży, a to nadaje sens pracy automatyka i nakręca na rozwój.

Podział czasu pracy
40%

zdalne wsparcie/kontakt z klientem

30%

spotkania/szkolenia wewnętrzne

30%

wyjazdy/praca u klienta

Nasze wymagania

  • Potrafisz pracować z ludźmi z różnych obszarów i patrzeć z perspektywy wspólnego celu.

  • Narzędzia programowania sterowników logicznych PLC (Siemens, Allan Bradley) znasz nie tylko w teorii.

  • Planujesz zadania efektywnie i jesteś wytrwały w tym co robisz.

  • Jako Technikowi Serwisu - Automatykowi w SECO/WARWICK praktyczna znajomość tworzenia aplikacji SCADA, w dowolnym środowisku, pomoże Ci realizować projekty, które rozwiną Cię w każdym obszarze.

  • Kreujesz i wdrażasz optymalne rozwiązania systemów sterowania.

  • Potrafisz rozmawiać o tematach trudnych, lubisz się rozwijać i jesteś otwarty/ta na ludzi.

  • Umiejętność czytania dokumentacji elektrycznych oraz znajomość protokołów komunikacyjnych i sieci przemysłowych są niezbędne żebyśmy mogli wspólnie pracować. Podobnie jak uprawnienia SEP do 1kV.

  • W SECO/WARWICK jako automatyk będziesz współpracował z ludźmi na całym świecie, dlatego znajomość języka ang., prawo jazdy kat. B i gotowość na podróże są tutaj kluczowe.

Mile widziane

  • Jeśli dodatkowo obsługujesz i parametryzujesz falowniki (SEW, Siemens, Danfoss) to bardzo nas to cieszy.

  • Wykształcenie w takich kierunkach jak: elektryka, automatyka, informatyka, robotyka, telekomunikacja czy elektrotechnika zdecydowanie ułatwi Ci pracę.

  • W pracy Technika Serwisu - Automatyka oprócz umiejętności technicznych trzeba też umieć rozmawiać klientem. Szukać dla niego rozwiązań mimo różnych warunków.

To oferujemy

W SECO/WARWICK naszą wartością są nasi ludzie. Dlatego benefity w firmie wspierają rozwój naszych pracowników oraz poprawiają sytuację ich i ich rodziny. Odkryjesz również wiele innych korzyści wynikających z pracy w SECO/WARWICK.

Uwaga: programy świadczeń SECO/WARWICK różnią się w zależności od kraju i podlegają wymaganiom kwalifikacyjnym.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • preferencyjne pożyczki

  • firmowa biblioteka

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wyprawka szkolna

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

  • dodatkowy urlop

Etapy rekrutacji
1

Aplikacja online

2

Selekcja zgłoszeń

3

Rozmowa z przełożonym i działem HR

4

Sprawdzenie kompetencji

Jeśli myślisz o firmie, w której lubisz to co robisz i ludzi z którymi pracujesz. Gdzie szeroki zakres produktów i globalny zasięg sprawia, że nie ma miejsca na nudę. Gdzie szybko się rozwijasz i masz pewno jutro, to...

witamy w świecie SECO/WARWICK.

Przewiń do profilu firmy

NASZ DZIAŁ

W SECO/WARWICK SERVICES zajmujemy się profesjonalnymi modernizacjami i kompleksowymi remontami urządzeń́ własnych oraz innych producentów. Wspieramy globalnie wszystkie spółki powiązane z SECO/WARWICK Group oraz klientów zewnętrznych.

NASZ ZESPÓŁ

Nasz zespół jest międzynarodowy a nasza praca nie zna granic. Pracujemy z ekspertami/specjalistami wewnątrz organizacji i z zewnętrz firmy. W gronie doświadczonych mechaników, elektryków i automatyków opracowujemy rozwiązania i zapewniamy serwis/zdalne wsparcie naszym klientom wewnętrznym i zewnętrznym w USA, Chinach, Niemczech, Indiach czy Rosji.

Liczba osób: 12 osób

Stanowiska członków zespołu: Inżynier Serwisu - Automatyk, Inżynier Serwisu - Mechanik, Inżynier Serwisu - Elektryk

Współpracujemy z: inżynierami projektu, klientami, wielkimi firmami przemysłu ciężkiego na całym świecie, którzy wymagają niekonwencjonalnego podejścia i skutecznych rozwiązań.