Oferta pracy

Technik serwisu (automatyka przemysłowa)

Mitsubishi Electric Europe

Krakowska 48

Balice (pow. krakowski)

Twój zakres obowiązków

Wykonywanie napraw gwarancyjnej i pogwarancyjnej urządzeń automatyki przemysłowej głównie w klimatyzowanym serwisie który znajduje się w budynku biura oraz u naszych klientów na terenie CEE

Wspieranie techniczne klientów w zakresie napraw i diagnostyki urządzeń automatyki przemysłowej

Przygotowywanie ofert dla klientów

Dbanie o bardzo dobrą komunikację z klientami

Znajomość komponentów automatyki w tym falowników, sterowników, serwonapędów

Praca z dokumentacją techniczną w języku angielskim

Nasze wymagania

Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata

Praktyczna znajomość zagadnień związanych z elektroniką czy elektryką

Doświadczenie w diagnostyce sprzętu elektronicznego

Używanie mierników do pomiaru wielkości elektrycznych

Znajomość języka anielskiego (słownictwo techniczne)

Gotowość do wyjazdów służbowych

Mile widziane

  • wykształcenie technik elektronik/ elektryk/ automatyk

To oferujemy

Umowę o pracę

Premie kwartalne

Ciągły rozwój techniczny, dostęp do najnowszych technologii

Szkolenia na stanowisku pracy

Szkolenia zewnętrznymi

Samochód służbowy do użytku prywatnego Toyota Corolla

Indywidualne narzędzia serwisowe

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • parking dla pracowników

  • świętowanie urodzin

  • możliwość uzyskania uprawnień

W dziale serwisu masz dostęp do nowych technologii, pracujesz także na starszego typu komponentach automatyki, które cały czas działają u naszych Klientów.

Praca jest wykonywana między godziną 8-16 w naszym dziale serwisu w Balicach (klimatyzowane biuro), częścią pracy są też wyjazdy serwisowe bywa że zajmują 2 dni zdarza się że 2 tygodnie w ciągu miesiąca.

Przewiń do profilu firmy