Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik serwisu

dormakaba Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • serwis, montaż i naprawa drzwi automatycznych oraz urządzeń kontroli dostępu

  • obsługa serwisowa zrealizowanych projektów

  • dbałość o wysoką jakość obsługi klientów i dobry wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne (elektryczne, elektroniczne, mechaniczne, automatyka)

  • umiejętność czytania schematów elektrycznych

  • prawo jazdy kat. B

  • uprawnienia SEP do 1kV

  • dyspozycyjność

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • uczciwość, pracowitość, nienaganna kultura osobista

Mile widziane

  • doświadczenie zawodowe w zakresie automatyki drzwiowej, kontroli dostępu, domofonów, systemów alarmowych lub instalacji niskoproądowych będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • wynagrodzenie podstawowe wzbogacone o premię

  • praca na samodzielnym stanowisku

  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w ciekawych szkoleniach technicznych

  • dofinansowanie do karty sportowej i ubezpieczenia na życie oraz bezpłatną prywatną opiekę medyczną

  • elastyczny czas pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • karty przedpłacone

dormakaba Polska Sp. z o.o.

Jako jedna z trzech największych na świecie firm zajmująca się rozwiązaniami dotyczącymi kontroli dostępu sprawiamy, że życie jest łatwiejsze i bezpieczniejsze. Jesteśmy zaufanym partnerem w biznesie – za tym stwierdzeniem stoją innowacje, najwyższa wydajność i satysfakcjonujące miejsce pracy. Dołącz do naszego zespołu składającego się ze 140 pracowników w Polsce oraz 15 000 pracowników na całym świecie i pomóż nam każdego dnia budować zaufanie.

Przewiń do profilu firmy