Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik serwisu

TENRENT sp. z o.o.

Relaksowa 25

Bielsko-Biała

Twój zakres obowiązków

  • serwis maszyn czyszczących

  • wykonywanie bieżących przeglądów, napraw i remontów maszyn zgodnie z aktualnymi procedurami i instrukcjami wewnętrznymi

  • prowadzenie dokumentacji napraw

  • mycie i czyszczenie części oraz podzespołów

  • transport maszyn i towarów

  • dbałość o wysoką jakość wykonywanych prac

Nasze wymagania

  • znajomość urządzeń elektrycznych i mechanicznych

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • prawo jazdy kat.B/ w Bielsku-Białej dodatkowo wymagane prawo jazdy kat. C

  • zaangażowanie, dbałość o szczegóły

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • gotowość do wyjazdów służbowych

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na cały etat

  • atrakcyjne warunki finansowe

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • niezbędne narzędzia pracy

O nas

TenRent oferuje wysokiej klasy, kompleksowo odnawiane urządzenia marki Tennant w opcji wynajmu dostosowanej do oczekiwań Klienta. Jesteśmy jednym z liderów wynajmu krótko i długoterminowego w Polsce. To co nas wyróżnia to Serwis – grupa techników w każdym regionie kraju, wyposażona w odpowiednie narzędzia. TenRent dostarcza serwis dla wszystkich marek maszyn dostępnych na naszym rynku. Szkolenia, które prowadzimy dla naszych Klientów stanowią dopełnienie naszej oferty.