Logo Pracuj.pl

Technik serwisu

Gerto Sp. z o.o.O firmie

  • Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • naprawa i konserwacja bram przemysłowych, szybkobieżnych oraz ramp przeładunkowych
  • diagnozowanie i rozwiązywanie usterek
  • naprawy awarii systemów automatyki oraz hydrauliki
  • montaż urządzeń
  • wykonywanie podstawowych prac ślusarskich
  • sporządzanie raportów i dokumentacji z wykonywanych prac
  • wsparcie techniczne użytkowników końcowych
  • współpraca ze służbami utrzymania ruchu naszych klientów

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kat. B (warunek konieczny)
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości (warunek konieczny)
  • gotowość do podróży służbowych
  • doświadczenie w pracach elektrycznych, mechanicznych oraz spawalniczych będzie dodatkowym atutem ale nie jest wymagane
  • wysoka kultura osobista
  • samodzielność w działaniu
  • umiejętność obsługi komputera oraz czytania dokumentacji i schematów

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • profesjonalne wdrożenie techniczne oraz produktowe
  • umowę o pracę na pełen etat
  • stabilne zatrudnienie
  • samochód służbowy wraz z pełnym wyposażeniem technicznym (po okresie próbnym)

Specjalizujemy się w serwisie bram przemysłowych, bram szybkobieżnych, doków przeładunkowych, kurtyn uszczelniających oraz bram przeciwpożarowych. Oferujemy również rozbudowy i modernizacje urządzeń.

Więcej na https://www.facebook.com/gertospzoo

Technik serwisu, Bydgoszcz