Oferta pracy

Technik Serwisu

Job Impulse Polska Sp. z o.o.

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • testowanie, diagnozowanie urządzeń i/lub wymiana komponentów na poziomie modułów

  • lokalizowanie uszkodzeń na poziomie modułów

  • decydowanie o dalszym postępowaniu z naprawianym urządzeniem

  • uczestnictwo w procesie ciągłego doskonalenia obsługi naprawianego produktu

  • wsparcie mniej doświadczonych pracowników w serwisowaniu sprzętu

  • raportowanie do bezpośredniego przełożonego

Wymagania pracodawcy

  • wykształcenie techniczne - preferowane elektroniczne lub informatyczne

  • minimum 2 letnie doświadczenie w naprawie sprzętu elektronicznego

  • umiejętność napraw podzespołów na poziomie modułów

  • podstawowa znajomość języka angielskiego na poziomie terminologii technicznej (zrozumienie opisu terminologii stosowanej do opisywania usterek)

  • podstawowa znajomość obsługi komputera i oprogramowania Word, Excel z pakietu Microsoft Office

  • gotowość do relokacji - docelowe miejsce pracy - Stany Zjednoczone - pracodawca zapewnia zakwaterowanie i dojazd

Pracodawca oferuje

  • zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio u Klienta

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym

  • możliwość pracy z światowej klasy sprzętem elektronicznym

  • możliwość doszkalania zawodowego - kursy językowe, dofinansowanie studiów, szkolenia zawodowe, rozwojowe i leanowe

  • możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej, konsultacji lekarskiej na terenie firmy i bogato wyposażonego gabinetu lekarskiego, konsultacji psychologicznych, śniadań lub obiadów na preferencyjnych warunkach

  • możliwość uczestniczenia w zabawach choinkowych, piknikach dla rodzin

  • dofinansowanie urlopów, kolonii, wyprawek dla noworodków i biletów do kina

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program rekomendacji pracowników

  • opieka dedykowanego specjalisty

  • program CSR TAKPEŁNOSPRAWNI

Etapy rekrutacji
1

Przesłanie CV

2

Spotkanie ze specjalistą Job Impulse

3

Spotkanie z przyszłym pracodawcą

4

Decyzja

Job Impulse Polska (APT 3000) to jedna z wiodących agencji zatrudnienia. Od 15 lat dbamy o komfort i zadowolenie naszych pracowników, zapewniając im stabilną pracę u solidnych pracodawców. Co roku dzięki nam zatrudnienie znajduje 30 000 osób, w tym osoby z niepełnosprawnością w ramach programu TAKpełnosprawni. Poleca nas 99% pracowników, a magazyn Forbes uznał za jednego z 300 Najlepszych Polskich Pracodawców. Dołącz do grona zadowolonych pracowników i pozwól nam o siebie zadbać!

Przewiń do profilu firmy