Oferta pracy

Technik Serwisu

T-MASTER S.A.

  • Mleczarska 9, Ciechanów
    Ciechanów, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz

Mleczarska 9

Ciechanów

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie Partnerów podczas instalacji urządzeń na lokalizacjach

  • Ciągłe doskonalenie produktu pod kątem zmniejszenia kosztów serwisu oraz optymalizacji czynności serwisowych

  • Analiza usterkowości w celu eliminowania ich występowania

  • Bezpośrednia współpraca z działem RD oraz Jakości

  • Weryfikacja oraz doskonalenie pracy lokalnych serwisów

  • Mobilne wsparcie oraz szkolenie lokalnych serwisów

Podział czasu pracy
20%

Praca stacjonarna

80%

Praca w delgacji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne

  • Ogólna znajomość zagadnień z zakresu automatyki, elektryki, mechaniki

  • Umiejętność analizy oraz obsługi oprogramowania MS Office

  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną

  • Prawo jazdy kategorii B

Mile widziane

  • Doświadczenie na stanowisku serwisanta, uruchomianie i naprawy urządzeń

  • Praktyczne umiejętności z zakresu prowadzenia szkoleń dla grupy do 10 osób

To oferujemy

  • Jesli szukasz przyjaznego i partnerskiego środowiska pracy zapraszamy na nasz pokład :) Czuć tu koleżeńską atmosferę i zawsze możesz liczyć na wsparcie!

  • Nasze obowiązki są dla nas priorytetem, ale mamy świadomość, że atmosfera sprzyja zaangażowaniu i rozwojowi osobistemu!

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • program rekomendacji pracowników

Współpracując z nami będziesz miał udział w tworzeniu rewolucyjnego rozwiązania, które ma wpływ na czystość i estetykę naszego otoczenia. Wspólnie zadbamy o środowisko! Jest to rozwiązanie autorskie tworzone przez przyjazny, zaangażowany i niezwykle dynamiczny zespół! Dołącz do nas i czerp satysfakcję z pracy! Zajrzyj do nas na Profil Pracodawcy!

Przewiń do profilu firmy