Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik Serwisu

HYDAC Sp. z o.o.

  • Dąbrowa (pow. poznański)

    Dąbrowa (pow. poznański), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • diagnostyka i serwis urządzeń hydraulicznych

  • ocena stanu technicznego podzespołów hydraulicznych

  • wykonywanie instalacji hydraulicznych

  • regulacja pomp i zaworów hydraulicznych

  • rozruchy nowych linii technologicznych wyposażonych w urządzenia hydrauliczne na terenie kraju i zagranicą

  • przygotowanie ofert serwisowych dla klientów

  • przygotowanie kalkulacji kosztowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne, preferowane kierunki: hydraulika siłowa, mechanika maszyn lub pokrewne, mechatronika

  • praktyczna znajomość hydrauliki siłowej w zakresie napraw, montażu lub eksploatacji

  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną oraz pracy z komputerem, mile widziana znajomość SAP

  • znajomość obsługi typowych urządzeń pomiarowych

  • prawo jazdy kat. B oraz gotowość do częstych podróży

  • kreatywność i samodzielność w działaniu

Mile widziane

  • znajomość języka niemieckiego lub/i angielskiego

  • znajomość zagadnień w zakresie elektryki lub elektroniki

  • udokumentowana praktyka w firmach o podobnym profilu

To oferujemy

  • doskonałe warunki pracy w nowocześnie wyposażonym warsztacie oraz z wykorzystaniem najnowszej aparatury pomiarowej

  • pracę w globalnym, dynamicznie rozwijającym się koncernie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • profesjonalne szkolenia i dostęp do naszego bogatego know-how

  • niezbędne narzędzia do samodzielnej pracy w warsztacie i u klienta

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia, w oparciu o umowę o pracę

Jesteśmy międzynarodowym koncernem – ekspertem w dziedzinie napędów i monitorowania systemów hydraulicznych. Od wielu lat z sukcesem zdobywamy nowe rynki na całym świecie.

W związku z nowymi wyzwaniami w Polsce poszukujemy do naszego zespołu ambitnych i dynamicznych kolegów na stanowisko Technik Serwisu.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem za pomocą przycisku Aplikuj.