Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik Serwisu

LOADING SYSTEMS POLSKA Sp. z o.o.

5 0009 000 brutto / mies.
  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3

Twój zakres obowiązków

  • Nasi Technicy Serwisu wykonują przeglądy i naprawy pełnej linii bram przemysłowych i urządzeń dokujących.

  • Nasi klienci doceniają Twoje kompetencje i jakość współpracy z Tobą.

Nasze wymagania

  • Zaangażowanie oraz profesjonalizm i dobra organizacja pracy własnej.

  • Mile widziane kwalifikacje elektryczne oraz z obszaru mechaniki lub równoważne doświadczenie.

  • Doświadczenie w spawaniu i pracy z hydrauliką siłową.

  • Mile widziane doświadczenie w branżach instalacyjnych lub utrzymania ruchu.

  • Bardzo dużym atutem będzie doświadczenie w branży montażowej lub serwisowej techniki przeładunkowej.

To oferujemy

Jesteśmy międzynarodową firmą i dynamicznie się rozwijamy. Będziemy to zrobić również w nadchodzących latach. Szukamy profesjonalistów, z którymi będziemy mogli realizować nasze plany.

Oferujemy cykl szkoleń produktowych i technicznych

Dla Ciebie oznacza to, że możesz z nami planować wieloletnią współpracę w oparciu o stabilne warunki zatrudnienia, prywatną opiekę Medyczną (z możliwością objęcia nią rodziny), grupowe ubezpieczenie na życie, atrakcyjny system premii motywacyjnych. Przed rozpoczęciem pracy jak również w okresie późniejszym będziesz objęty cyklem szkoleń okresowych niezbędnych do wykonywania pracy. Twojej pracy towarzyszyć będzie profesjonalne wyposażenie, van z narzędziami, telefon i tablet.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

Loading Systems to jedna z wiodących europejskich marek, pionier i lider w swojej branży. Od ponad 50 lat dba o sprawne funkcjonowanie efektywnego łańcucha dostaw.

W związku z rozwojem struktur firmy aktualnie rekrutujemy na stanowisko: Technik Serwisu

Jako Technik Serwisu masz największy wpływ na zaufanie do marki Loading Systems.

W Loading Systems wierzymy, że inwestując w naszych pracowników, rozwijamy firmę.

Przewiń do profilu firmy