Oferta pracy

Technik serwisu

"WIŚNIOWSKI" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowo-akcyjna

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + premia świąteczna + delegacje + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

Osoba zatrudniona na stanowisku Technika Serwisu będzie świadczyła usługi serwisowe dla następujących grup produktów: bramy segmentowe, bramy garażowe, drzwi, okna oraz bramy wjazdowe automatyczne na rzecz klientów firmy WIŚNIOWSKI oraz do raportowała swoje działania przy pomocy przewidzianych do tego celu narzędzi. Jest to całkowicie samodzielne stanowisko, Technik Serwisu porusza się w pełni wyposażonym samochodem serwisowym, pozostając w stałym kontakcie z Koordynatorem Serwisu.

Zadania:

• serwis bram segmentowych, drzwi, okien, a także bram wjazdowych i automatyki

• przeglądy okresowe w/w urządzeń wraz z wymianą części eksploatacyjnych

• szkolenie klientów z prawidłowego użytkowania produktów

• montaż produktów

Nasze wymagania

  • praktyczne doświadczenie na podobnym stanowisku

  • prawo jazdy kat. B

  • uprawnienia SEP do 1 KV na eksploatacje

  • inne pomocne w pracy uprawnienia takie jak: wózki widłowe, zwyżki, spawanie/ będą mile widziane

  • wykształcenie średnie techniczne

  • umiejętność obsługi tabletu

  • zdolność do samodzielnej realizacji zadań w ramach uzgodnionego planu

  • otwartość i łatwość nawiązywania kontaktów

  • nienaganna opinia z poprzedniego miejsca pracy

  • mile widziana znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • dyspozycyjność

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie, która jest liderem na rynku bram, okien, drzwi i ogrodzeń

  • dostęp do najnowszych technologii i rozwiązań produktowych

  • uczestnictwo w realizacji ciekawych, innowacyjnych projektów

  • pakiet szkoleń wstępnych oraz produktowych i technologicznych

  • przyjazna atmosfera pracy w zespole zgranych i kompetentnych osób

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

WIŚNIOWSKI® to uznana w Polsce i za granicą marka bram garażowych i przemysłowych, systemów ogrodzeniowych oraz wysokiej klasy stolarki aluminiowej, stalowej i przeciwpożarowej. 30 lat historii firmy WIŚNIOWSKI to historia ludzi, którzy ją stworzyli. Właściciel Firmy postanowił sygnować swoje produkty własnym nazwiskiem, w ten sposób podkreślił, że za marką stoją ludzie i ich ambicja. Jeśli szukasz miejsca do rozwoju - dołącz do zespołu największego producenta bram, okien, drzwi i ogrodzeń w Polsce. Czekamy na Ciebie!

Przewiń do profilu firmy