Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik Serwisu

TRANE POLAND sp. z o.o.

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Diagnozowanie, serwisowanie i naprawa urządzeń chłodniczych (chillery, rooftopy)

  • Wykonywanie konserwacji, wymian i modernizacji serwisowych u naszych Klientów

  • Rozwiązywanie różnorodnych zagadnień technicznych z zakresu chłodnictwa i klimatyzacji

  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami, dostawcami i współpracownikami

  • Ciągłe podnoszenie swojej wiedzy i umiejętności technicznych w zakresie urządzeń Trane

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne lub wyższe z zakresu chłodnictwa

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w serwisowaniu chillerów

  • Niezbędne uprawnienia

  • Zacięcie techniczne i chęć rozwoju w branży chłodniczej

  • Umiejętność budowania relacji i współpracy z ludźmi

To oferujemy

  • Prywatna opieka medyczna

  • Premie kwartalne + płatne nadgodziny

  • Bonusy miesięczne za wsparcie sprzedaży

  • Wynagrodzenie odpowiednie do doświadczenia

  • Karta Multisport

  • Wczasy pod gruszą

  • Ubezpieczenie na życie

  • Możliwości rozwoju

  • Najnowsze narzędzia techniczne + samochód służbowy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • korporacyjna karta kredytowa

  • dofinansowanie wypoczynku

W Trane Technologies® rzucamy wyzwanie możliwemu. Nasze marki - w tym Trane® i Thermo King® - zapewniają dostęp do chłodzenia i komfortu w budynkach i domach, transportują i chronią żywność oraz towary łatwo psujące się, łączą klientów mając na uwadzę wysoką wydajność przy mniejszym wpływie na środowisko.

Nie bez powodu jesteśmy głównym liderem branży chłodniczej zatrudniając najlepszych specjalistów HVAC.

Przewiń do profilu firmy