Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik Serwisu

b+m Polska Sp. z o.o.

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 5
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela
  • Godziny pracy:elastyczny grafik, możliwe nadgodziny
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia świąteczna + delegacje + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • Inspekcja technologii procesowej lub systemów aplikacji malarskich i technologii robotów

  • Przeprowadzanie konserwacji zgodnie z planem konserwacji

  • Modyfikacje i naprawy

  • Wyszukiwanie błędów i rozwiązywanie problemów

Nasze wymagania

  • Oferowana praca wymaga gotowości do podróży służbowych w kraju i za granicą. Poszukujemy techników serwisowych (m/k/d) w dziedzinie Inżynierii Procesowej oraz Techniki Aplikacji i Robotyki

  • Ukończone wykształcenie w zakresie elektrotechniki lub mechatroniki lub podobne kwalifikacje

  • Wieloletnie doświadczenie zawodowe

  • Elastyczność, motywacja i zaangażowanie w świadczenie usług dla wymagających klientów

  • Dobra znajomość języka niemieckiego i angielskiego

  • Samodzielna, niezawodna i odpowiedzialna praca

  • Prawo jazdy kategoria B

Mile widziane

  • Wcześniejsze doświadczenie w dziedzinie technologii powierzchni/technologii malowania

To oferujemy

  • interesującą i odpowiedzialną prace w renomowanej firmie

  • wysokie standardy pracy i profesjonalizm otoczenia

  • pracę w młodym i ambitnym zespole

  • specjalistyczne szkolenia wewnętrzne

  • konkurencyjne wynagrodzenie

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • możliwość uzyskania uprawnień

Dzięki dwunastu firmom w siedmiu krajach oraz globalnej sieci sprzedaży i serwisu grupa b+m jest wiodącym pod względem technicznym producentem gotowych, w pełni automatycznych systemów lakierniczych. Poza klasycznym biznesem projektowym, innowacyjne i szyte na miarę rozwiązania w obszarach inżynierii, cyfryzacji, automatyzacji i integracji oraz rozbudowane usługi są częścią podstawowej działalności grupy spółek.

b+m Polska od ponad 15 lat gwarantuje kompetentną sprzedaż i serwis polskim i wschodnioeuropejskim klientom grupy b+m. Firma z siedzibą w Bielsku-Białej zajmuje się również projektowaniem i produkcją systemów technologii aplikacji oraz wsparciem podczas montażu i uruchomienia.

Przewiń do profilu firmy