Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik Serwisu - Dział Zaworów Regulacyjnych i Aparatury Pomiarowe

ANB Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • obsługa i naprawa zaworów regulacyjnych, zaworów bezpieczeństwa oraz sprzętu pomiarowego

  • prowadzenie bazy danych

  • udzielanie klientom wsparcia technicznego

Nasze wymagania

  • samodzielność i inicjatywa w organizacji pracy oraz orientacja na realizację celów

  • wykształcenie średnie techniczne

  • czynne prawo jazdy kat. B

  • gotowość do wyjazdów służbowych

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Mile widziane

  • doświadczenie w serwisie maszyn i urządzeń

To oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • specjalistyczne szkolenia w kraju i za granicą umożliwiające rozwój zawodowy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

ANB Sp. z o.o.

Grupa ANB

(www.anb.com.pl)

Autoryzowany serwis armatury regulacyjnej MARC (Masoneilan Approved Repair Center) oraz partner Baker Hughes, w związku z rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko: Technik Serwisu.

Przewiń do profilu firmy