Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik Serwisu ekspresów kawowych

Vimana Sp. z o.o.O firmie

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Serwis urządzeń kawowych (w szczególności ekspresów kolbowych, automatów i młynków kawowych).

  • Wykonywanie instalacji urządzeń i planowych przeglądów w lokalizacjach Klientów.

  • Prace biurowe i administracyjne związane z prowadzeniem obsługi serwisowej i prowadzeniem biura serwisowego (magazynu).

Nasze wymagania

  • Samodzielność, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy.

  • Gotowość do odbywania podróży służbowych i wizyt serwisowych w lokalizacjach Klientów.

  • Elastyczność w zakresie planowania godzin pracy.

  • Komunikatywność.

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • Umowę o pracę.

  • Niezbędne szkolenia techniczne w celu pozyskania wiedzy merytorycznej do samodzielnego dokonywania napraw i instalacji.

  • Niezbędne narzędzia pracy (w tym samochód służbowy).

  • Możliwość rozwoju zawodowego - szkolenia w Polsce i zagranicą (warunkiem udziału jest komunikatywna znajomość języka angielskiego).

  • Możliwość rozwoju zawodowego również w innych obszarach działalności firmy.

  • Wsparcie w kontynuowaniu nauki.

  • Benefity: opieka medyczna Medicover lub karta Multisport, udział w lekcjach języka angielskiego, ubezpieczenie na życie i od nieszczęśliwych wypadków.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

Vimana Sp. z o.o.

VIMANA Sp. z o.o. to organizacja dostarczająca wysokiej jakości usługi wsparcia dla użytkowników i infrastruktury IT. Innowacyjne rozwiązania serwisowe skierowane są głównie do sieci handlowych, hoteli, spa i sieci restauracji (Hospitality) oraz dużych i średnich klientów, posiadających rozproszoną geograficznie infrastrukturę. Usługi realizowane są w trybie 24x7x365 dla różnorodnej infrastruktury na terenie całego kraju oraz w innych krajach Europy środkowo-wschodniej. W portfolio firmy znajdują się również innowacyjne, samoobsługowe systemy kasowe i płatnicze, których podstawowym celem jest usprawnienie obsługi klientów w obiektach handlowych, usługowych i gastronomicznych.

Przewiń do profilu firmy

Prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku do aplikowania.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.