Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik serwisu elektroniki przemysłowej

Indutronic Sp. z o.o.O firmie

Indutronic Sp. z o.o.

Gęsia 20

Wrocław

Jesteśmy profesjonalnym serwisem elektroniki przemysłowej.
 związku z szybkim rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Technik serwisu elektroniki przemysłowejNumer ref.: Nr referencyjny: 2020/TEP

Obowiązki osoby zatrudnionej na tym stanowisku to m.in.:

  • naprawa przemysłowych urządzeń elektronicznych (diagnoza, wymiana elementów, testowanie)
  • prawidłowe raportowanie napraw w systemie komputerowym
  • korzystanie z dostępnej dokumentacji technicznej

Wymagania

  • min. 2-3 letnie doświadczenie w serwisie sprzętu elektronicznego
  • mile widziane doświadczenie w serwisie sprzętu przemysłowego/automatyki przemysłowej (falowniki, serwonapędy, panele operatorskie, komputery przemysłowe)
  • bardzo dobra, praktyczna umiejętność analizy działania układów elektronicznych
  • zaangażowanie w pracę i wszechstronność oraz inicjatywa w działaniu
  • wykształcenie min. średnie techniczne
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznych

Oferujemy

  • etatowe zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin, w prężnie rozwijającym się serwisie elektronicznym
  • możliwość szybkiego i wszechstronnego rozwoju w zgranym i sympatycznym zespole
  • ubezpieczenie medyczne za 1zł
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego klikając w przycisk aplikowania.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Ogłoszenie archiwalne