Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik serwisu - frezowanie, toczenie

Alfleth Engineering Sp. z o.o.O firmie

  • kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Jesteśmy innowacyjnym i nowoczesnym przedsiębiorstwem handlowym i inżynieryjnym z przedstawicielstwami w Europie Środkowej i Wschodniej. Dostarczamy maszyny do obróbki skrawaniem wiodących firm europejskich.

Dla wzmocnienia naszego przedstawicielstwa w Polsce poszukujemy doświadczonego, fachowego i zmotywowanego technika serwisu.

Jeśli szukasz interesującej i nierutynowej pracy opartej na własnej odpowiedzialności, do której wniesiesz konieczne doświadczenie w zakresie frezowania/toczenia  to jesteś dla nasz właściwą osobą.

Główne zadania:

  • Montaż i uruchamianie nowych maszyn
  • Odbiory wstępne u firm partnerskich
  • Usuwanie usterek mechanicznych i elektrycznych obrabiarek
  • Kontakt z klientem w sprawach posprzedażowych
  • Praca w Polsce i innych krajach

Wykształcenie/doświadczenie:

Zwracamy się do zmotywowanych techników z dobrą znajomością zagadnień obróbki skrawaniem, którzy posiadają również wiedzę w zakresie pneumatyki, hydrauliki i elektryki.

Podstawowe umiejętności:

  • Frezowanie CNC 3 do 5 osi
  • Toczenie konwencjonalne do CNC
  • Głębokie wiercenie
  • Obsługa maszyn

Dodatkowe umiejętności:

  • Programowanie CNC
  • Techniczne wykształcenie i kilkuletnie doświadczenie w zakresie frezowania/toczenia

Cechy osobowe:

  • Gotowość do częstych wyjazdów do klientów i firm partnerskich
  • Samodzielność i umiejętność właściwego zachowania
  • Umiejętność pracy w odniesieniu do zadania i zorientowaniem na cel

Znajomość języków:

  • Niemiecki i polski w mowie i piśmie (warunek konieczny)
  • Angielski (dodatkowo)

Jako elastyczna, niezależna i sumienna osoba możesz oczekiwać wszechstronnego i długoterminowego zatrudnienia w nowoczesnym i przyjaznym środowisku pracy. Zapewniamy wszystkie narzędzia potrzebne do wykonania pracy – laptop, telefon komórkowy, samochód służbowy. Oferujemy również solidne szkolenie w naszych firmach partnerskich z przypisanego obszaru produktowego. Naszą zasadą przewodnią jest otwarta i uczciwa komunikacja.

Stanowisko pracy odpowiednie tylko dla doświadczonych i zmotywowanych profesjonalistów.

Jeśli jesteś zainteresowany, czekamy na Twoje zgłoszenie. Pod uwagę brane będą tylko te zgłoszenia, które jasno i jednoznacznie odnoszą się do frezowania / toczenia.

Ogłoszenie archiwalne