Oferta pracy

Technik Serwisu

FBSERWIS S AO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

W związku z dynamicznym rozwojem, prowadzimy aktualnie rekrutację na stanowisko:

TECHNIK SERWISU

Co możemy Ci zaoferować?

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o dużych perspektywach rozwoju
  • Pracę w oparciu o partnerskie relacje, zależy nam na utrzymaniu dobrej atmosfery i wzajemnym szacunku
  • Potrafimy docenić zaangażowanie i efektywność naszych pracowników. Twoje starania w codziennej pracy zostaną zauważone
  • Pakiet benefitów (ubezpieczenie grupowe, prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do karty na zajęcia sportowe)
  • Finansujemy koszt odnowienia uprawnień SEP lub zapłacimy za inne, które mogą być przydatne w pracy
  • Możliwość przeprowadzenia szkoleń i kursów dla urządzeń technicznych w tym urządzeń specjalistycznych z grup instalacji p.poż, instalacji teletechnicznej, oraz instalacji sanitarnej.
  • Płatne nadgodziny
  • Profesjonalne narzędzia pracy

Jakie zadania będziesz u nas wykonywać?

  • Prowadzenie obsługi technicznej dedykowanych obiektów w ramach serwisu mobilnego (obiekty typu hotel, sklep wielkopowierzchniowy, galeria handlowa; wyjazd na obiekty i powrót będzie się odbywał w ramach zmiany roboczej, bez delegacji)
  • Wykonywanie napraw, remontów i konserwacji instalacji sanitarnych oraz elektrycznych
  • Realizacja planu konserwacji urządzeń i instalacji technicznych
  • Usuwanie bieżących awarii urządzeń i instalacji technicznych
  • Prowadzenie dokumentacji z wykonanych prac
  • Prowadzenie inspekcji podległych instalacji, urządzeń i dokumentowanie według protokołów zgodnych z normami i przepisami
  • Raportowanie wykonanych prac do przełożonego
  • Bezpośredni nadzór nad realizacją prac Podwykonawców
  • Monitorowanie stanów magazynowych części zamiennych

Czego od Ciebie wymagamy?

  • Znajomości instalacji technicznych, w tym instalacji sanitarnych i elektrycznych w budynkach wielkopowierzchniowych
  • Znajomość automatyki budynkowej
  • Świadectwa kwalifikacji SEP gr. 1,2,3
  • Zdolności do pracy na wysokości pow. 3 metrów
  • Prawa jazdy kat. B
  • Będzie mile widziane, jeśli posiadasz uprawnienia UDT do obsługi urządzeń transportu bliskiego oraz wózków samojezdnych
  • Mile widziane będzie również doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku powyżej 1 roku

Jeśli oferta wydaje Ci się interesująca – zgłoś się już teraz:

FBSerwis to polska firma, która jest częścią Grupy Budimex oraz globalnej  grupy Ferrovial, świadczy usługi w zakresie: kompleksowego utrzymania infrastruktury, usług środowiskowych, kompleksowej obsługi nieruchomości (Facility Management) i usług dotyczących efektywności energetycznej. FBSerwis jest pionierem w zakresie kompleksowych usług świadczonych zgodnie z ideą Smart City.

Najważniejsze fakty:
  • utrzymujemy ponad 1300 km dróg krajowych i autostrad,
  • utrzymujemy 1 milion metrów kwadratowych powierzchni budynków oraz obiektów przemysłowych i sportowych,
  • obsługujemy prawie 1 mln osób w zakresie odbioru odpadów komunalnych w województwach: wielkopolskim, łódzkim, dolnośląskim, opolskim, podkarpackim i małopolskim,
  • posiadamy 4 instalacje do mechaniczno-biologicznego przetwarzania odpadów komunalnych (status RIPOK), w tym dwie z własnym składowiskiem.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy