Oferta pracy

Technik serwisu

Gerto Sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Specjalizujemy się w doradztwie i sprzedaży nowych produktów, serwisie oraz naprawach bram szybkobieżnych, bram przemysłowych oraz systemów przeładunkowych (platformy/pomosty/doki).

Zakres obowiązków:

  • naprawa i konserwacja bram przemysłowych, szybkobieżnych oraz ramp przeładunkowych
  • diagnozowanie i rozwiązywanie usterek
  • naprawy awarii systemów automatyki oraz hydrauliki
  • montaż urządzeń
  • wykonywanie podstawowych prac ślusarskich
  • sporządzanie raportów i dokumentacji z wykonywanych prac
  • wsparcie techniczne użytkowników końcowych
  • współpraca ze służbami utrzymania ruchu naszych klientów

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B (warunek konieczny)
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości (warunek konieczny)
  • gotowość do podróży służbowych
  • doświadczenie w pracach elektrycznych, mechanicznych oraz spawalniczych będzie dodatkowym atutem ale nie jest wymagane
  • wysoka kultura osobista
  • samodzielność w działaniu
  • umiejętność obsługi komputera oraz czytania dokumentacji i schematów

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • profesjonalne wdrożenie techniczne oraz produktowe
  • umowę o pracę na pełen etat
  • stabilne zatrudnienie
  • samochód służbowy wraz z pełnym wyposażeniem technicznym (po okresie próbnym)

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy