Logo Pracuj.pl

Technik Serwisu

Coffema International Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Codzienną obsługę zleceń serwisowych z podległego terenu.
  • Naprawę ekspresów do kawy, warników do wrzątku i innego sprzętu gastronomicznego z oferty firmy.
  • Bieżącą obsługę serwisową Klientów firmy.
  • Realizację wysyłek towarowych związanych z bieżącą obsługą zleceń firmowych.
  • Montaże, demontaże urządzeń.
  • Szkolenia pracowników Klientów dotyczące użytkowanych przez nich urządzeń.
  • Udział w pokazach produktowych.
  • Współpraca z licznymi dostawcami firmy.
  • Raportowanie do Koordynatora serwisu oraz przełożonych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne.
  • Doświadczenie w naprawach sprzętu elektronicznego/elektromechanicznego.
  • Mile widziane uprawnienia SEP.
  • Biegła znajomość obsługi komputera w systemie Windows oraz szybkie przyswajanie obsługi innych systemów (np. Android).
  • Samodzielność.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Kultura osobista.
  • Dobra organizacja pracy.

To oferujemy

  • Pracę w oparciu o umowę o pracę w zgranym, sympatycznym zespole.
  • Miłą atmosferę pracy.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Liczne szkolenia zawodowe.
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Coffema International Poland Sp. z o.o.

To renomowana firma z kapitałem zachodnim, specjalizująca się w sprzedaży profesjonalnych ekspresów do kawy. Firma swoim działaniem obejmuje terytorium całego kraju, świadcząc kompleksowe usługi sprzedażowe i serwisowe.

Od ponad 25 lat wyznaczamy trendy na polskim rynku ekspresów profesjonalnych.

Technik Serwisu, Gdańsk