Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik Serwisu

Coffema International Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Codzienną obsługę zleceń serwisowych z podległego terenu.

  • Naprawę ekspresów do kawy, warników do wrzątku i innego sprzętu gastronomicznego z oferty firmy.

  • Bieżącą obsługę serwisową Klientów firmy.

  • Realizację wysyłek towarowych związanych z bieżącą obsługą zleceń firmowych.

  • Montaże, demontaże urządzeń.

  • Szkolenia pracowników Klientów dotyczące użytkowanych przez nich urządzeń.

  • Udział w pokazach produktowych.

  • Współpraca z licznymi dostawcami firmy.

  • Raportowanie do Koordynatora serwisu oraz przełożonych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne.

  • Doświadczenie w naprawach sprzętu elektronicznego/elektromechanicznego.

  • Mile widziane uprawnienia SEP.

  • Biegła znajomość obsługi komputera w systemie Windows oraz szybkie przyswajanie obsługi innych systemów (np. Android).

  • Samodzielność.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Kultura osobista.

  • Dobra organizacja pracy.

To oferujemy

  • Pracę w oparciu o umowę o pracę w zgranym, sympatycznym zespole.

  • Miłą atmosferę pracy.

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

  • Liczne szkolenia zawodowe.

  • Narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Coffema International Poland Sp. z o.o.

To renomowana firma z kapitałem zachodnim, specjalizująca się w sprzedaży profesjonalnych ekspresów do kawy. Firma swoim działaniem obejmuje terytorium całego kraju, świadcząc kompleksowe usługi sprzedażowe i serwisowe.

Od ponad 25 lat wyznaczamy trendy na polskim rynku ekspresów profesjonalnych.

Przewiń do profilu firmy