Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik serwisu

Gerto Sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • naprawa i konserwacja bram przemysłowych, szybkobieżnych oraz ramp przeładunkowych

  • diagnozowanie i rozwiązywanie usterek

  • naprawy awarii systemów automatyki oraz hydrauliki

  • montaż urządzeń

  • wykonywanie podstawowych prac ślusarskich

  • sporządzanie raportów i dokumentacji z wykonywanych prac

  • wsparcie techniczne użytkowników końcowych

  • współpraca ze służbami utrzymania ruchu naszych klientów

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kat. B (warunek konieczny)

  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości (warunek konieczny)

  • gotowość do podróży służbowych

  • doświadczenie w pracach elektrycznych, mechanicznych oraz spawalniczych będzie dodatkowym atutem ale nie jest wymagane

  • wysoka kultura osobista

  • samodzielność w działaniu

  • umiejętność obsługi komputera oraz czytania dokumentacji i schematów

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • profesjonalne wdrożenie techniczne oraz produktowe

  • umowę o pracę na pełen etat

  • stabilne zatrudnienie

  • samochód służbowy wraz z pełnym wyposażeniem technicznym (po okresie próbnym)

Gerto Sp. z o.o.

Specjalizujemy się w serwisie bram przemysłowych, bram szybkobieżnych, doków przeładunkowych, kurtyn uszczelniających oraz bram przeciwpożarowych. Oferujemy również rozbudowy i modernizacje urządzeń.

Więcej na https://www.facebook.com/gertospzoo

Przewiń do profilu firmy