Logo Pracuj.pl

Technik Serwisu

FBSERWIS S AO firmie

  • Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Sprawne usuwanie bieżących usterek instalacji elektrycznych, hydraulicznych oraz klimatyzacyjnych
  • Sprawne przekazywanie informacji w zespole
  • Obsługę Klienta na wysokim poziomie

Nasze wymagania

  • Zdobyłaś/eś przynajmniej 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Posiadasz aktualne uprawnienia SEP do 1kV
  • Jesteś zdolna/y do pracy na wysokości powyżej 3m
  • Dbasz o bezpieczeństwo swoje i innych, w każdej sytuacji

To oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w obsłudze technicznej jednego z najbardziej prestiżowych obiektów w Polsce
  • Pracę w firmie, która stabilnie przechodzi przez trudny gospodarczo okres
  • Świetny zespół, który zawsze służy pomocą

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • kawa / herbata
  • napoje
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • dodatkowy urlop
  • Prezenty okolicznościowe

FBSerwis to polska firma, która jest częścią Grupy Budimex oraz globalnej grupy Ferrovial, świadczy usługi w zakresie: kompleksowego utrzymania infrastruktury, usług środowiskowych, kompleksowej obsługi nieruchomości (Facility Management) i usług dotyczących efektywności energetycznej. FBSerwis jest pionierem w zakresie kompleksowych usług świadczonych zgodnie z ideą Smart City.

Najważniejsze fakty:

- utrzymujemy blisko 1700 km dróg krajowych i autostrad,

- modernizujemy i utrzymujemy oświetlenie drogowe,

- obsługujemy prawie 1 mln osób w zakresie odbioru odpadów komunalnych w województwach: wielkopolskim, łódzkim, dolnośląskim, opolskim, podkarpackim i małopolskim,

- posiadamy 4 instalacje do mechaniczno-biologicznego przetwarzania odpadów komunalnych, w tym dwie z własnym składowiskiem,

- utrzymujemy 1 milion metrów kwadratowych powierzchni budynków oraz obiektów przemysłowych i sportowych.

Technik Serwisu, Gdańsk