Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik serwisu

"BEST COMPANY SOLUTIONS" sp. z o.o.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie bieżących napraw oraz przeglądów serwisowych

  • Montaż nowych urządzeń

  • Protokołowanie wykonanych działań serwisowych

  • Doradztwo techniczne z zakresu użytkowania urządzeń

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne- automatyka/elektronika lub pokrewne

  • Dyspozycyjność

  • Prawo jazdy kat. B

  • Uprawnienia SEP do 1KV mile widziane

  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych – mile widziane

  • Rzetelność i sumienność w wykonywaniu obowiązków

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Program wdrożenia zapewniający szybką adaptację w miejscu pracy

  • Możliwość rozwoju (profesjonalne szkolenia tematyczne) bezpośrednio u dystrybutorów

  • Pracę w przyjaznym i profesjonalnym zespole

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub działalność gospodarczą

  • Niezbędne narzędzia do pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Pakiet medyczny

  • Ubezpieczenie grupowe

Firma Best Company Solutions założona została w 2010 roku we Wrocławiu. Od początku swojej działalności związana była z renomowanymi markami światowej klasy. Jako wyłączny dystrybutor automatycznych ekspresów do kawy marki FRANKE na rynku polskim, wkroczyła przebojem do branży profesjonalnej gastronomii, stając się następnie jednym z czołowych dostawców wymagających – najlepszych i największych firm krajowych. Na przełomie ostatnich 9 lat, portfolio firmy rozszerzyło się znacząco nie tylko o kolejne marki kolbowych i przelewowych systemów kawowych, tj. DALLA CORTE czy CURTIS, ale też o piece hybrydowe (ATOLLSPEED), piece konwekcyjno – parowe (PALUX), systemy kuchenne i monobloki (PALUX), zmywarki (HOBART), systemy filtrowania wody (BRITA), profesjonalne wyciskarki do cytrusów (ZUMEX). Ostatnio także profesjonalne piece do pizzy (CUPPONE). Best Company Solutions oferuje również szkolenia baristyczne dla profesjonalistów, projektowanie i doradztwo w zakresie profesjonalnych technologii gastronomicznych oraz opiekę posprzedażową i serwis.

Przewiń do profilu firmy