Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik Serwisu

SYSTEM SOLUTION - JANUSZ RADISZEWSKI

  • Mostowa 1
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat, Część etatu
  • Specjalista

Mostowa 1

Gdańsk

Firma ANO! prowadzi działalność w zakresie:

  • Kompleksowej obsługi technicznej obiektów
  • Monitoringu CCTV, sieci LAN / WIFI
  • Smart Home, automatyki budynkowej
  • Doradztwa, konsultacji i koordynacji inwestycji

Opis stanowiska:

Poszukujemy Technika do Zespołów Serwisowych - osoby o zacięciu technicznym, otwartej na nowe wyzwania, dynamicznej w działaniu, komunikatywnej, gotowej do nauki.

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe i/lub doświadczenie w branży: elektrycznej, IT, ogólnobudowlanej, hydraulicznej
  • zdolności manualne, umiejętność korzystania z podstawowych narzędzi
  • prawo jazdy kat. B
  • odpowiedzialność, uczciwość, komunikatywność, zdolność przyswajania wiedzy i umiejętności

Mile widziane:

  • uprawnienia SEP 1kV
  • uprawnienia UDT na podesty

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę (ewentualnie inne formy do uzgodnienia)
  • Szkolenia wstępne i specjalistyczne zależnie od potrzeb
  • Elastyczny czas pracy
  • Praca w zgranym i doświadczonym zespole

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV wraz ze zgoda na przetwarzanie danych osobowych za pośrednictwem portalu Pracuj.pl

Ogłoszenie archiwalne