Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik serwisu

Primulator Sp. z o.o.O firmie

  • Gdynia

    Gdynia, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie instalacji, napraw i przeglądów urządzeń

  • przeprowadzanie szkoleń dla klientów z zakresu obsługi i konserwacji urządzeń

  • wsparcie techniczne i technologiczne dla naszych Klientów

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie (optymalnie - mechaniczne, elektryczne, elektroniczne)

  • umiejętność wykonywania napraw chłodniczych jako dodatkowa zaleta

  • dokładność, sumienność, punktualność

  • minimum podstawowa znajomość jęz. angielskiego

  • prawo jazdy kat. B

  • znajomość obsługi komputera, excel, word

  • umiejętność budowania dobrych relacji w zespole

  • zdolność pracy pod presją czasu

  • zorientowanie na rozwiązywanie problemów, przekazywanie informacji zwrotnej

To oferujemy

  • umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie

  • fajną atmosferę pracy i benefity pracownicze

  • ciekawą i perspektywiczną pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji serwisowej

  • profesjonalne szkolenia, poznanie specyfiki organizacji pracy w dużym serwisie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

Primulator Sp. z o.o.

Od początku działania Primulator koncentruje się na zapewnieniu najwyższej jakości koncepcji i rozwiązań B2B dla sektora HoReCa.

Primulator powstał w 1966 roku w Oslo, a od 1991 roku lat istnieje w Polsce. Korzystając z wieloletniej wiedzy i doświadczeń europejskich oddziałów zapewniamy kompleksowe rozwiązania dla kawiarni, lodziarni, cukierni, piekarni i hoteli - od technologicznej fazy projektowej lokalu, poprzez wyposażenie w sprzęt, kończąc na szkoleniach, przy zapewnieniu najwyższej jakości usług serwisowych. Nasze biura znajdują się w Warszawie, Łodzi, Poznaniu, Krakowie, Zabrzu, Gdyni, Wrocławiu i Bydgoszczy.

Przewiń do profilu firmy