Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik serwisu

KARDEX POLSKA

  • Gliwice

    Gliwice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • kierowanie pracami montażowymi, wprowadzanie nowych urządzeń do eksploatacji

  • rozwiązywanie problemów dotyczących istniejących urządzeń

  • udoskonalanie produktu przez raportowanie jakości do fabryki

  • wsparcie i konsultacja dla klientów

  • konserwacja i kontrola już zainstalowanch systemów

  • prowadzenie prac związanych z protokołowaniem i sporządzaniem sprawozdań zgodnie z wewnętrznymi wytycznymi

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie, najlepiej o kierunku elektrycznym

  • minimum 2-3 rok doświadczenia na podobnym stanowisku

  • uprawnienia elektryczne „E” do 1kV

  • dobra znajomość języka angielskiego, umiejętność czytania dokumentacji technicznej w jęz. angielskim

  • gotowość do odbywania podróży służbowych po całej Polsce

  • zdolności manualne

  • dyspozycyjność

  • samodzielność, a także umiejętność pracy w wąskim zespole

  • biegła umiejętność obsługi komputera, MS Office

  • prawo jazdy kat. B, doświadczenie w długich podróżach, wysoka kultura jazdy

  • uprawnienia na wózki widłowe będą dodatkowym atutem

To oferujemy

  • motywujące wynagrodzenie oraz różne systemy premiowe

  • służbowy samochód

  • szkolenia podnoszące kwalifikacje – j. angielski, alpinistyczne etc.

  • pracę w stabilnej i dobrze prosperujacej firmie w młodym zespole

  • dostęp do prywatnej opieki medycznej, pakiet sportowy

O nas

Firma KARDEX REMSTAR, zajmuje się sprzedażą i serwisem własnych zautomatyzowanych systemów do magazynowania i archiwizowania typu Shuttle XP, LR35 oraz Megamat RS.

Jesteśmy międzynarodową firmą z kluczowymi wartościami stanowiącymi ważny element naszej strategii biznesowej.