Technik Serwisu

ARS System FMO firmie

  • Gorzów Wielkopolski, lubuskie

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Opis firmy:

ARS SYSTEM FM specjalizuje się w usługach związanych z obsługą techniczną obiektów użyteczności publicznej. Kompleksowość i profesjonalizm to najważniejsze cechy, które charakteryzują naszą współpracę z klientami. W związku z rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • codzienne obchody obiektu i weryfikacja pracy urządzeń i instalacji
  • ustalanie wspólnie z przełożonym harmonogramu przeglądów dotyczących obsługiwanej nieruchomości
  • realizacja przeglądów i inspekcja urządzeń
  • realizacja powierzonych do realizacji napraw urządzeń budynkowych
  • dbałość o relacje z klientem i ustalanie wspólnych działań

Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe (specjalność elektryka, automatyka, HVAC)
  • doświadczenie w obsłudze (przeglądy, konserwacje, naprawy,) systemów budynkowych (systemy elektryczne, HVAC, wod-kan.)
  • efektywna organizacja czasu i pracy, samodzielność, odpowiedzialność

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet socjalny
  • pracę w stałych godzinach
  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie poszerzającej swoje usługi
  • przyjazne środowisko pracy: profesjonalne podejście do zadań, otwartość i zrozumienie dla Pracownika
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy