Oferta pracy

Technik Serwisu HVAC

SPIE Building Solutions Sp. z o.o.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:możliwe nadgodziny
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • utrzymanie w ruchu urządzeń/systemów i instalacji wentylacji, klimatyzacji, chłodnictwa, ogrzewnictwa, hydraulicznych (np. klimatyzatory typu split, multisplit, VRF, agregaty wody lodowej, wentylatory bytowe i pożarowe, centrale wentylacyjne);

  • wykonywanie: konserwacji, napraw, montaży, wymian urządzeń klimatyzacyjnych;

  • tworzenie raportów z przeprowadzonych prac;

  • prowadzenie zleconych przez przełożonego prac dodatkowych w ramach obsługi kontraktu/klienta.

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne, szczególnie o profilu sanitarnym, związane z klimatyzacją, wentylacją, chłodnictwem, ogrzewnictwem lub gazownictwem;

  • doświadczenie w serwisowaniu urządzeń HVAC;

  • uprawnienia: SEP, F-Gaz;

  • chęć i zapał do nauki, podnoszenia swoich kwalifikacji;

  • cechy takie jak samodzielność, odpowiedzialność, efektywna organizacja czasu i pracy.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie będącej liderem branży w Polsce, w dynamicznie rozwijającym się sektorze rynku;

  • bezpieczne i przyjazne środowisko pracy;

  • przyjazną atmosferę i wsparcie zespołu;

  • program wdrożeniowy (wprowadzający) dla nowych pracowników i wsparcie menedżera;

  • uczestnictwo w ciekawych projektach technicznych;

  • samodzielność i odpowiedzialność;

  • szkolenia umożliwiające zdobycie nowych uprawnień finansowane przez pracodawcę;

  • możliwość awansu w strukturach firmy;

  • premie za dodatkowe aktywności i nagrody zależne od wyników pracy;

  • profesjonalne wyposażenie (tel. komórkowy, laptop, odzież firmowa i inne narzędzia pracy);

  • dofinansowanie do żłobków i przedszkoli

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowe zniżki na produkty i usługi

  • nagroda jubileuszowa

SPIE BUILDING SOLUTIONS Sp. z o.o. to niezależny europejski lider usług multitechnicznych (Facility Management). Firma wspiera swoich Klientów w utrzymywaniu energooszczędnych i przyjaznych dla środowiska budynków oraz projektuje, dostarcza i instaluje kompleksowe rozwiązania w zakresie systemów bezpieczeństwa, ochrony przeciwpożarowej, teletechniki, automatyki budynkowej i elektromobilności dla wszystkich sektorów rynku.

Grupa SPIE to ponad 48 000 entuzjastów technologii na całym świecie. W Polsce zespół SPIE Building Solutions liczy obecnie ponad 700 osób. W ramach usług multitechnicznych nieruchomości obsługujemy powierzchnię ponad 8 mln m2 na terenie całego kraju. Naszym Klientom gwarantujemy kompleksowe wsparcie na każdym etapie cyklu życia budynku: od koncepcji i projektu instalacji oraz systemów, po ich wykonanie, konserwacje i modernizacje.

Przewiń do profilu firmy